Novinky a udalosti

Získajte špičkový herný výkon toho najlepšieho desktopového procesora na svete.

Ak máte poruke tú najpokrokovejšiu architektúru procesorov pre hráčov a tvorcov obsahu, vaše možnosti sú nekonečné. Či už hrávate tie najnovšie hry, projektujete ďalší mrakodrap alebo spracúvate údaje, potrebujete výkonný procesor, ktorý to všetko zvládne – a ešte oveľa viac. Zachovajte pokoj, sú tu desktopové procesory AMD Ryzen™ série 5000.

Procesory AMD Ryzen™ série 5000 poskytujú to najlepšie v oblasti vysokého výkonu, či už hráte najnovšie hry, projektujete ďalší mrakodrap alebo spracúvate vedecké údaje. Poďme preskúmať, ako budete s novými procesormi Ryzen neustále na čele.

Elitný výkon: Získajte rýchlosť na dosah ruky vďaka zvýšeniu taktu na max. 4,9 GHz, až 16 jadrám a 32 vláknam a 72 MB vyrovnávacej pamäte vo vybraných procesoroch.

Precision Boost 2: Automatickou úpravou taktu procesora zvyšuje výkon v prípade intenzívneho zaťaženia.

Architektúra Zen 3: Získajte vyšší takt a rýchlejší prístup do pamäte s optimálnou efektivitou pri chladnom a tichom počítači. Procesory AMD Ryzen™ série 5000 poskytujú hráčom výkon a flexibilitu, aby mohli nahodiť svoje nastavenia a hrať vo vysokých rozlíšeniach.

Pripravené na použitie: Základné dosky série AMD 500 a 400 sú pripravené pre desktopové procesory AMD Ryzen™ série 5000 po jednoduchej aktualizácii systému BIOS.

AMD StoreMI: Rýchly a jednoduchý spôsob, ako rozšíriť a urýchliť úložisko.

Konektivita PCIe® 4.0: Získajte dvojnásobnú šírku pásma pre grafiku a úložné zariadenia v porovnaní s rozhraním PCIe® 3.0.