Novinky a udalosti

Spoločnosť AMD predstavuje procesory RYZEN 5000

Spoločnosť AMD predstavuje procesory RYZEN 5000 radu G so zabudovanou grafikou RADEON.

So zabudovanou grafikou AMD Radeon™ vás procesory Ryzen™ 5000 radu G pre stolové počítače rýchlo dostanú na bojisko. Hrajte špičkové hry v plynulom rozlíšení 1080p ihneď po vybalení alebo doplňte samostatnú grafickú kartu pre ešte väčšie zvýšenie výkonu.

Procesory AMD Ryzen™ radu 5000 poskytujú najvyšší výkon, či už hráte najnovšie hry, navrhujete ďalší mrakodrap, alebo spracúvate vedecké údaje.

Navrhnuté tak, aby prekonali očakávania: 

Procesory AMD Ryzen™ radu 5000 pre stolové počítače poháňajú najnáročnejšie hry a zvládajú viacvláknové úlohy, ako je 3D alebo rendering videa a kompilovanie softvéru. S až 16 jadrami, 32 vláknami, zvýšením taktu až na 4,9 GHz a max. 72 MB vyrovnávacej pamäte poskytujú procesory AMD Ryzen™ radu 5000 výkon, ktorý mení pravidlá hry.

Vyhrajte s najnovšími technológiami:

Hrajte s istotou. Procesory AMD Ryzen™ radu 5000 pre stolové počítače poskytujú bezkonkurenčný výkon vďaka špičkovým technológiám vrátane funkcií Precision Boost 2 a Precision Boost Overdrive. Chcete viac? Získajte maximálnu šírku pásma pre grafiku a ukladanie údajov vďaka rozhraniu PCIe® 4.0 na vybraných procesoroch a kompatibilitu s technológiou Resizable BAR. Tieto procesory pokračujú v tradícii modelov AMD Ryzen™ s výnimočným výkonom na watt 7 nm architektúry a zostávajú chladné aj pri vysokom výkone.

Špičková zostava:

Konfigurácia a prispôsobenie vlastnej zostavy nebolo nikdy jednoduchšie. AMD Ryzen™ radu 5000 pre stolové počítače sú pripravené na osadenie do základných dosiek AMD radu 500 a vybraných dosiek radu 400 pomocou jednoduchej aktualizácie systému BIOS. Sú tiež pripravené na vyladenie a doladenie pomocou programu Ryzen™ Master. Chcete sa dostať do hry ešte rýchlejšie? Stiahnite si softvér AMD StoreMI a získajte úložisko HDD s rýchlosťou SSD