Novinky a udalosti

Sieťové adaptéry Intel® Ethernet série 800

Sieťové adaptéry Intel® Ethernet série 800 podporujú rýchlosti až do 100 Gb/s. Obsahujú tiež inovatívne a všestranné funkcie na optimalizáciu výkonu pracovných záťaží.

Výkon pre cloudové aplikácie

Poskytuje šírku pásma a zvýšenú priepustnosť aplikácií potrebnú pre náročné cloudové pracovné záťaže vrátane edge služieb, webových serverov, databázových aplikácií, cache serverov a cieľových úložísk.

Optimalizácie pre komunikačné pracovné záťaže

Podporuje klasifikáciu a optimalizáciu triedenia paketov pre sieťové a komunikačné záťaže s vysokou šírkou pásma vrátane mobilných chrbticových sietí, 5G RAN a sieťových zariadení.

Podporuje hyperkonvergované riešenia

Široké portfólio adaptérov radu 800 s rôznym počtom portov a v rôznych formách poskytuje výkon s efektívnym využitím serverových procesorov. Zlepšite efektivitu aplikácií a výkon siete pomocou inovatívnych a všestranných funkcií, ktoré optimalizujú vysokovýkonné serverové pracovné záťaže, ako sú NFV, ukladanie dát, HPC-AI a hybridný cloud.

Univerzálnosť a flexibilita pre dátové centrum

Pre 100 GbE sieťové adaptéry Intel Ethernet série 800 je k dispozícii nástroj na konfiguráciu ethernetových portov, ktorý ponúka všestranné riešenie pre sieťové prostredia s vysokou hustotou a obmedzeným počtom portov. Z jedného portu sa stane osem 10 GbE portov, štyri 25 GbE porty alebo iné kombinácie – na výber je až šesť konfigurácií.