Novinky a udalosti

Prestigio Multiboard Light

Prestigio Multiboard Light je najnovším prírastkom do portfólia interaktívnych tabulí. Vďaka novým tabuliam si používatelia budú môcť vytvoriť vlastné riešenia, ktoré vyhovujú ich špecifickým potrebám.

Zariadenia z novej série Multiboard Light kombinujú všetky základné interaktívne funkcie pre prezentácie, spoluprácu a bezdrôtovú komunikáciu. Stanú sa základom inteligentných zasadacích miestností alebo špeciálnych učební pre interaktívne a dokonca aj úplné dištančné vzdelávanie.

Fantastický hardwarový potenciál

Multiboard Light interaktívne tabule používajú operačný systém Android a štvorjadrový procesor s  maximálnou frekvenciou 2,8 GHz pre vynikajúci výkon a rýchlosť. Rovnako ako u všetkých ostatných modelov Prestigio Multiboard vašu pozornosť upúta kvalita displeja a obrazu. Dotyková obrazovka tabule je najlepšia vo svojej triede a podporuje 20 dotykových bodov a 10 bodov pre súčasné písanie vrátane funkcie, ktorá vám umožňuje písať v dvoch rôznych farbách súčasne. Rozlíšenie UHD 4K prináša neuveriteľne živý a verný obraz. Tabule sú tiež vybavené špeciálnymi svetelnými senzormi, ktoré spolu s vysokým jasom a kontrastom displeja umožňujú použitie zariadenia aj na priamom slnečnom svetle. Okrem toho je nová rada interaktívnych tabulí vybavená dokonalým zvukovým systémom s dvoma reproduktormi s vysokým tónom a jedným basovým reproduktorom (2.1 kanálový zvuk). To zaručuje širší frekvenčný rozsah a ohromujúci virtuálny priestorový zvuk pre prvotriedne počúvanie zvukového obsahu.

Jednoduché riešenie pre projekty a spoluprácu

Multiboard Light ponúka viacero portov na pripojenie iných zariadení, počítačových periférií a USB diskov. Niektoré porty (vrátane portu USB typu C) sa nachádzajú na prednom paneli, takže používatelia môžu veľmi ľahko pripojiť alebo nabíjať akýkoľvek typ zariadení, ktoré môžu potrebovať na prezentácie alebo videokonferencie. Interaktívne tabule Multiboard Light môžu byť tiež použité ako prístupové body Wi-Fi na rýchle a bezproblémové zdieľanie vášho internetového pripojenia so všetkými v miestnosti.

Podpora riešení šitých na mieru

Tabule Multiboard Light sú štandardne vybavené predinštalovanými aplikáciami na písanie, zdieľanie obrazovky s inými zariadeniami, diaľkové ovládanie a oveľa viac. To všetko zaručuje najpohodlnejšiu spoluprácu alebo zdieľanie prezentácie. Hlavnou definujúcou funkciou – a kľúčovou výhodou – novej série interaktívnych tabulí je podpora ďalších riešení. Vďaka tomu môže byť zariadenie plne prispôsobené potrebám používateľa. Napríklad, ak je to potrebné, Multiboard Light je možné upgradovať o slotový miniPC poháňaný výkonným procesorom Intel® 10. generácie, ktorá bude mať predinštalovaný balík aplikácií Prestigio Multiboard pre podnikanie a vzdelávanie, vrátane mozaBook Classroom s bezplatnou licenciou na celý rok. Okrem toho inštalácia licencovaného operačného systému Windows na doplnkovom počítači otvorí ešte viac príležitostí na spoluprácu, nehovoriac o tom, že používateľovi umožní nainštalovať počítačové verzie známych aplikácií pre videokonferencie a schôdze na diaľku: Teams, Skype, Zoom a mnoho ďalších.

Moderný dizajn a funkcia proti vandalizmu

Interaktívna tabula Multiboard Light je k dispozícii vo veľkostiach obrazovky 65″ a 75″, ďalej od 2. štvrťroku 2022 aj vo formáte 86″ a vďaka elegantnému dizajnu sa tieto zariadenia ľahko zmestia do každej miestnosti. Nie je potrebné sa obávať o bezpečnosť zariadenia, pretože kovové telo a tvrdené sklo zabezpečia vysokú úroveň ochrany pred akýmkoľvek vonkajším nárazom. Prestigio Multiboard Light je jednoduché a cenovo dostupné riešenie, ktoré dokáže premeniť každú miestnosť na moderný interaktívny priestor v priebehu niekoľkých minút!