Novinky a udalosti

Porsche Design Acer Book RS

Porsche Design Acer Book RS

Elegantný notebook Porsche Design Acer Book RS o hmotnosti 1,2 kg1 používa osvedčenú platformu Intel® Evo™ a je výsledkom zdokonaleného a v praxi overeného štýlu. Je vybavený prvotriednymi výkonnými komponentami, ako sú procesor Intel® Core™ 11. generácie a grafika NVIDIA® GeForce® MX350.

Do všetkých častí ľahkej konštrukcie sú začlenené minimalistické a štýlovo čisté prvky. Každý centimeter výrazne tvarovaného a 1,2 kg vážiaceho notebooku vyjadruje vycibrený štýl výpočtovej techniky – od krytu z uhlíkových vláken 3K obrobeného diamantovými frézami strojov CNC, samonosného závesu, tenká a umne zkosená 15,99mm konštrukcia až po hladkú sklenenú obrazovku a touchpad.

Dotyková obrazovka Full HD IPS s úhlopriečkou 14″ je ochránená vysoko odolným antimikrobiálnym sklom Corning® Gorilla® Glass2. Samotná obrazovka ponúka svieže farby vďaka displeju  s jasom 340 nitov1 a 100% pokrytím gamutu sRGB a ponúka veľkú plochu zásluhou pôsobivého 90% pomeru obrazovky k telu, na ktorej si užijete skvelú zábavu.

Preskúmať