Oznamy

!!! Aktuálne budeme do odvolania v prevádzke v nasledovnom režime !!!

Vážení zákazníci,

V spoločnosti ELKO COMPUTERS PRIEVIDZA spol s r.o. dbáme o zdravie a bezpečnosť našich zamestnancov, klientov a dodávateľov. Prijali sme všetky opatrenia na bezpečné fungovanie našej firmy.  Aktuálne budeme do odvolania v prevádzke v nasledovnom režime:

Naša prevádzka na Bojnickej ceste 5-7 je ZATVORENÁ. Príjem, výdaj tovaru a zariadení na servis bude prebiehať za dodržiavania prísnych hygienických opatrení v obmedzenom režime. Zamestnanci budú vybavovať všetky požiadavky prijaté prostredníctvom našej web stránky, emailom, telefonicky alebo inej elektronickej komunikácie pondelok až piatok od 8.00 do 16.00 (platnosť od 7.1.2021 – 24.1.2021)

V prevádzke ostáva aj naše servisné oddelenie pre výpočtovú techniku a mobilné zariadenia na vykonávanie diagnostiky, servisu, opráv, konzultácii.

Sklady a logistika sú naďalej funkčné bez obmedzení a je možné využiť možnosť dodania tovaru na Vami zvolenú konkrétnu adresu. Osobný odber je možný (na pripravený tovar) za dodržiavania prísnych hygienických opatrení.

Prosíme o dôkladné dodržiavanie nariadených hygienických opatrení ako sú ochrana tváre rúškom, dezinfekcia a dostatočný odstup.

 

ELKO Eshop