Novinky a udalosti

Notebooky Acer radu Swif

Notebooky Acer radu Swift sú dokonalé ultratenké zariadenia bez kompromisov vo výkone. Elegantný, štíhly a ľahký dizajn vám nikdy nebude brániť v tom, aby ste boli rýchlejší a dosiahli viac, či už ste na závodnej dráhe, v kancelárii alebo na cestách.

Módny doplnok:

Vďaka svojmu veľmi tenkému, ľahkému a modernému dizajnu sa notebook Acer Swift stane dokonalým doplnkom vášho outfitu. So svojou eleganciou a noblesou je nevyhnutným módnym doplnkom, ktorý vyjadrí vašu osobnosť a umožní vám zostať v spojení na cestách
až 17 hodín.

Prostriedok k tvorbe:

Notebook rady Acer Swift predstavuje ideálny výkonný počítač v elegantnom a štýlovom prevedení vo veľmi tenkom tele. Vďaka najnovším procesorom a IPS displeji s rozlíšením Full HD možno akúkoľvek tvorivú prácu zobraziť v maximálnej kvalite.

Mobilné a chytré zariadenie:

Acer Swift znamená nezávislosť, mobilitu a efektivitu bez kompromisov vo výkone. Veľmi ľahké telo s vylepšenou technológiou chladenia uľahčuje svižnú prácu. Nová generácia technológie Acer PurifiedVoice ™ s redukciou šumu AI dokáže potlačiť šum na pozadí a zaistiť krištáľovo čistý zvuk na cestách.

Hnací motor úspechu:

Ultratenký a výkonný Acer Swift, je pripravený vyraziť s vami, nech už sa vydáte kamkoľvek. Celodenný výdrž batérie vám umožní dosiahnuť viac každý deň, takže môžete tvoriť alebo hrať a kamkoľvek ho so sebou brať.