Novinky a udalosti

HP Elite Dragonfly

Najľahší kompaktný 13 palcový konvertibilný pracovný notebook na svete

HP Elite Dragonfly vybavený štvorjadrovým procesorom Intel® Core™ vPro™ 8. generácie je ľahký a výkonný, s výdržou batérie až do 24,5 hodín.
V porovnaní s Wi-Fi 5 disponuje až trikrát rýchlejším prenosom vďaka technológii Wi-Fi 6. Voliteľne dostupné pripojenie gigabit-class 4G LTE umožňuje pripojiť sa a pracovať na zdieľaných projektoch odkiaľkoľvek vďaka 4×4 LTE anténam.

Ľahký, odolný a ekologický: Šasi je presne rezané pomocou CNC z ultraľahkého horčíka. HP Elite Dragonfly je prvý notebook na svete, ktorého súčasti sú vyrobené z plastov, ktoré by inak skončili ako odpad v oceáne. Klávesnica HP s podsvietením je navrhnutá tak, aby nerušila svojím zvukom, no zároveň bola responzívna, presná a s konzistentným odporom kláves.

Šikovný a personalizovaný: Svoje zdravie budete mať pod kontrolou vďaka programu HP WorkWell, ktorý vám pripomenie, aby ste si spravili pravidelné prestávky a dáva tipy, ako zlepšiť produktivitu práce. HP Sure Sense bráni proti malware útokom silou umelej inteligencie. Prípadnú obnovu systému zvládnete rýchlo vďaka HP Sure Recover s funkciou Embedded Reimaging.