Novinky a udalosti

ASUS ProArt StudioBook

ASUS uvádza do predaja nové notebooky radu ProArt StudioBook. Tie sú navrhnuté pre grafických profesionálov, digitálnych umelcov, animátorov, architektov a programátorov.

Prvý Quadro notebook s druhým displejom: ProArt StudioBook Pro X prináša NanoEdge displej s tenkými rámikmi po štyroch stranách, grafickú kartu Quadro a druhý displej ScreenPad 2.0 ProArt StudioBook pre každého: Notebooky ProArt StudioBook s rôznymi konfiguráciami prinášajú kreatívne funkcie a výkon všetkým tvorcom obsahu. ASUS uvádza do predaja nové notebooky radu ProArt StudioBook. Tie sú navrhnuté pre grafických profesionálov, digitálnych umelcov, animátorov,  architektov a programátorov. 17-palcový ProArt StudioBook Pro X (W730) je prvý notebook s grafickou kartou Quadro RTX 5000, procesorom Intel Xeon® 9. generácie alebo Core i7 a inovatívnym druhým displejom ASUS ScreenPad™ 2.0 pre rýchlejšiu  a pohodlnejšiu prácu s profesionálnymi aplikáciami.

Na Slovensku bude v predaji aj 15-palcový ProArt StudioBook H500 s grafickou kartou GeForce RTX 2060, ktorý prináša kreatívne funkcie a výkon širšiemu publiku a v kompaktnejšom spracovaní. ASUS uvádza do predaja nové notebooky radu ProArt StudioBook. Tie sú navrhnuté pre grafických profesionálov, digitálnych umelcov, animátorov, architektov a programátorov.

ProArt StudioBook 15 (H500) Produktový rad ProArt StudioBook je navrhnutý pre širokú skupinu používateľov s rôznymi požiadavkami. Do predaja preto okrem modelu ProArt StudioBook Pro X prichádza aj cenovo dostupnejší a kompaktnejší model ProArt StudioBook 15 (H500). Tento 15-palcový notebook je vybavený grafickou kartou GeForce RTX 2060.