Novinky a udalosti

AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 série WX

Navrhujte. Budujte. Zrýchľujte.
Na špičkovom procesore pre pracovné stanice.

Procesory AMD Ryzen Threadripper PRO 7000 radu WX rozširujú bezkonkurenčný výkon predchádzajúcej generácie a vynikajúce vlastnosti platformy pre trh pracovných staníc. Táto generácia, postavená na špičkovej 5 nm architektúre „Zen 4“, dominuje konkurencii v náročných profesionálnych aplikáciách a komplexných multitaskingových pracovných záťažiach, ako je napríklad tvorba modelov v programe Revit.

Pri viacvláknových úlohách ponúkajú procesory Threadripper PRO až 96 jadier a 192 vlákien, čo je najviac jadier zo všetkých procesorov pre pracovné stanice určené na komplexné úlohy simulácie, generatívneho navrhovania, renderovania a kompilácie softvéru, kde môžu používatelia zaznamenať až dvojnásobne vyšší výkon v nástrojoch, ako je napr. Chaos V – Ray. Procesory Ryzen Threadripper PRO 7000 radu WX navyše ponúkajú až 384 MB vyrovnávacej pamäte L3 spolu s ôsmimi kanálmi pre pamäť DDR5 pre aplikácie, ktoré si vyžadujú vysokú kapacitu a šírku pásma pamäte.

Tieto procesory, ktoré sa uvádzajú na trh prostredníctvom partnerov OEM a SI, sú podporované neustálou spoluprácou spoločnosti AMD s partnermi ISV s cieľom optimalizovať výkon v celej škále pracovných záťaží a vďaka technológiám AMD PRO prinášajú kompletný súbor funkcií nevyhnutných pre moderné podniky. Vedúci predstavitelia firiem a pracovníci s rozhodovacími právomocami v oblasti IT môžu využívať výhody špičkových bezpečnostných funkcií, robustných nástrojov na správu a stability na podnikovej úrovni, ktoré zabezpečia rýchly a spoľahlivý výkon v akejkoľvek situácii.